image/svg+xml

Zabiegi z zastosowaniem nici PDO

Zabieg z nićmi PDO to prosty i małoinwazyjny sposób zatrzymujący procesy starzeniowe skóry. Nici liftingujące PDO wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonan), które ulegają biodegradacji w ciągu kilku miesięcy.

PDO jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkankach. Nici stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, wzmocnieniu ulegają tkanki, poddane działaniu starzenia i grawitacji - następuje lifting skóry. Pierwszy efekt poprawy wyglądu skóry uzyskuje się już po kilku tygodniach. Efekty zabiegu utrzymują się od kilkunastu miesięcy do nawet 2-3 lat. Znaczna poprawa widoczna jest po 2-3 miesiącach kiedy to zaczynają być indukowane nowe włókna kolagenowe.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem