Instytut Zdrowia SOFRA Sp. z o.o.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej skierowane są dla osób, które chcą zapobiegać postępującym zmianom starzeniowym, poprawić niedoskonałości wyglądu i leczyć zmiany, które stanowią powikłania innych chorób lub zabiegów medycznych np. chorób dermatologicznych, poparzeń, uszkodzenia skóry, blizn pooperacyjnych itp.

DR MICHAŁ KOTOWSKI – SZEF KLINIKI

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej. Doświadczenie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej zdobywał biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach m.in. w Centrum Szkoleniowym OLLIE w Warszawie oraz Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii we Wrocławiu a także jako uczestnik studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Wydziale Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem